Najwyższe budynki w Jersey City, New Jersey

Jersey City to miasto w północnej części stanu New Jersey w USA. Jersey City znajduje się blisko rzeki Hudson, rzeki Hackensack, zatoki Upper New York Bay i Newark Bay. Pierwszym budynkiem, który kiedykolwiek został uznany za wieżowiec na tym obszarze, był budynek Banku Pracy (obecnie 26 Journal Square), który został ukończony w 1928 roku. Na początku lat 90. w Jersey City odnotowano niewielki wzrost w budownictwie. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych gwałtownie wzrósł wzrost, o czym świadczy wzrost liczby wzrostów do użytku komercyjnego i mieszkaniowego. W tym czasie powstały jedne z najwyższych budynków w mieście, w tym Harbourside Financial Center i 30 Hudson Street. W obecnej postaci jest ponad trzydzieści pięć wieżowców o wysokości 300 stóp lub więcej. Ta wysoka liczba wysokich budynków czyni panoramę Jersey City piątym najwyższym w północno-wschodnim regionie.

Najwyższe budynki w Jersey City

Goldman Sachs Tower

30 Hudson Street lub Goldman Sachs Tower to najwyższy budynek w Jersey City. Wysoki na 781 stóp i 42 piętra wieżowiec oferuje wiele udogodnień, takich jak kawiarnie, placówki służby zdrowia, banki, obiekty fitness i inne. Wieża została sfinalizowana w 2004 roku i była 67. najwyższą w USA od grudnia 2016 roku.

URBY Harbourside Tower

URBY Harbourside Tower I jest na drugim miejscu z wysokością 713 stóp i 60 poziomami. Ten budynek, który został ukończony w 2017 r., Jest częścią kompleksu biurowego, który ma dziesięć placów. Korporacja Mack-Cali Realty posiada wszystkie wieże w kompleksie, z wyjątkiem dziesiątego placu.

Dziennik Squared Tower 1

Podobnie jak URBY Harbourside Tower I, Journal Squared Tower 1 został ukończony w 2017 roku, chociaż ma tylko 54 piętra i wysokość 574 stóp. Ponadto, podobnie jak URBY Harbourside Tower I, Journal Squared Tower 1 jest częścią kompleksu składającego się z trzech wież. Kompleks jest przedsięwzięciem Kushner Real Estate Group.

Inne godne uwagi wysokie budynki

W Atlantic City planowanych jest kilka wysokich wieżowców. Na przykład ulica 99 Hudson Street, która ma zostać ukończona w 2019 r., Będzie miała masę 899 stóp i 76 pięter. 90 Columbus, który zostanie ukończony w 2018 roku, stanie na wysokości 530 stóp i ma 48 pięter

Najwyższe budynki w Jersey City, New Jersey

RangaNazwy budynkówWysokość (ft)Wysokość (m)PodłogiRok budowy
130 Hudson Street (Goldman Sachs Tower)781238422004
2URBY Harbourside Tower I713217692017
3Dziennik Squared Tower 1574175542017
4Trump Plaza550167552008
5101 Hudson Street548167421992
6Newport Tower531162371991
770 Columbus530161482015
870 Greene Street500152502010
977 Hudson Street500152502009
10Monaco North499152472011
11Monaco South499152472011
12Centrum wymiany miejsc490149301989
13Trump Bay Street484148502017
14Harbourside Plaza 5480146342002
15Apartamenty Southampton450137362000
16Atlantic Apartments450137361998
17Apartamenty nad rzeką450137331998
18Apartamenty East Hampton450137331999
19Elipsa445136432017
20Kryształowy punkt436133412009

Zalecane

Fakty dotyczące rzeżączki: choroby świata
2019
Krótka historia wojny biologicznej
2019
Co to jest tęcza ognia?
2019